Xrite Exact SpectroDensitometer


Xrite Exact ölçüm cihazlarının Basic / Basic Plus / Standandart ve Advanced olarak 4 modelleri ile satışını 12 ay Uluslararası Xrite Garantisi ile tüm Türkiyede yapmaktayız. Ürünlerimiz satış sonrası teorik ve uygulamalı kullanıcı eğitimi ücretsiz verilmektedir.

Xrite IC Plate2 Kalıp Densitometer


Xrite Exact Kalıpölçüm cihazlarının IC Plate 2 ve IC Plate 2X olarak 2 modeli ile satışını 12 ay Uluslararası Xrite Garantisi ile tüm Türkiye’de yapmaktayız. Ürünlerimiz satış sonrası teorik ve uygulamalı kullanıcı eğitimi ücretsiz verilmektedir.
Xrite Eye One Pro 2 / Color Checker Passport


Xrite Eye One 2 cihazlarının Basic ve Publish olarak 2 modeli ile satışını 12 ay Uluslararası Xrite Garantisi ile tüm Türkiye’de yapmaktayız. Ürünlerimiz satış sonrası teorik ve uygulamalı kullanıcı eğitimi ücretsiz verilmektedir.


Xrite Intellitrax 2 / Online Scanning Sistem


Xrite Intellitrax 2 Otomatik Renk Ölçüm cihazlarının Densite ve Spectral olarak 2 modeli ile satışını 12 ay Uluslararası Xrite Garantisi ile tüm Türkiye’de yapmaktayız. Ürünlerimiz satış sonrası teorik ve uygulamalı kullanıcı eğitimi ve kurulumu ücretsiz verilmektedir.


 Xrite Ink Formülasyon


Xrite Ink Formulation yazılımının satışını 12 ay Uluslararası Xrite Garantisi ile tüm Türkiye’de yapmaktayız. Ürünlerimiz satış sonrası teorik ve uygulamalı kullanıcı eğitimi ücretsiz verilmektedir. Ink Formulasyon yaılımı yanında Ink Proofer Prova Cihazı ve Hassas Terazi ekipmanlarının tedarik, kurulum ve ekstra renk üretim eğitimini müşterilere kendi tesisilerinde vermekteyiz.